Concept Store Karlín představil nový projekt Spirit of Glass & Beauty in Stone

Ve čtvrtek 12. 9. proběhlo v pražském showroomu Concept Store Karlín vůbec první odhalení unikátního díla, na kterém se podílela přední umělecká sklářka a designérka Gordana Glass společně s královéhradeckým výrobcem tvrzeného kamene Technistone. Příjemnou atmosféru večera v duchu originálního propojení krásy TechniStone® s duší děl Gordana Glass® si nenechali ujít známí architekti, designéři, ani obchodní přátelé.

Celosvětově známá výtvarnice Gordana představila svou novou kolekci děl vytvořenou na míru interiéru tohoto showroomu. Účastníky provedla cestou své tvorby i myšlenkami, které do ní vkládá. Její unikátní způsob práce se sklem krásně dotváří celkový design showroomu a otevírá tak dveře do nové dimenze interiérů.

Koupelnový kout, který je první ochutnávkou z rodící se kolekce SPIRIT OF GLASS & BEAUTY IN STONE, ukazuje nové netradiční možnosti, které nabízí promyšlené sladění materiálů skla a kamene. Speciálně pro tuto příležitost se do realizace zapojit i showroom Concept Store Karlín a vytvořil korpus umyvadlové skříňky s pohledovou dřevěnou deskou. Technistone®použil luxusní matný kamenný obklad Poetic Black a šperkem toho všeho je umyvadlo a zrcadlo z lehaného skla a drahých kovů Gordana Glass®.

 „Jako kuchyňská pracovní deska funguje TechniStone®naprosto skvěle. Nyní tu ale stojíme před konceptem, kde je jeho aplikace posunuta zase o krok dále. Přidáním unikátního prvku, jakým jsou díla Gordana Glass®,vzniká design s uměleckou i užitnou hodnotou. Jsme rádi, že můžeme naše zákazníky neustále překvapovat a že se mají v našem showroomu vždy na co těšit,“ říká paní Karolína Harmáčková, majitelka showroomu Concept Store Karlín.

Příjemné setkání profesionálů a příznivců moderního designu během večera přešlo k volné diskuzi o prezentovaných novinkách, trendech i budoucích projektech. Celý showroom bude již za necelý rok výrazně rozšířen.  Součástí expozice původních sklepních prostor bude nové „TechniStone®City“ s ukázkou širokého využití tvrzeného kamene a dalších designových nápadů, kterými se mohou lidé inspirovat při řešení svého interiéru.

Jedinečná umělecká díla Gordana Glass®budou v jediném interiérovém showroomu v Praze – Concept Store Karlín – vystavena i nadále a bude možné si je zde zakoupit či objednat na míru svým představám.

Zdroj: Z archivu Technistone

Prev Post

Ateliér Gordana Glass® mění svou tvář

Next Post

Umělecké sklo Gordany Glass